» 1080p Full HD Mkv Filmler

 
 
 

Dalga Türkçe Dublaj İndir

Yazar: admin, 15-02-2020, 10:02, Görüntülenme: 3

0

İLM HAKKINDA
 
The Wave Türkçe Dublaj İndir, Sürekli fırsatları kovalayan bir sigorta avukatı olan Frank, yaklaşmakta olan bir promosyonu kutlamak için meslektaşı Jeff ile birlikte şehre doğru ilerlemeye başlar. Gittiği yerde bir halüsinojen kullanan Frank, tamamen dünya algısını değiştirecek ve gerçeklik ile hayal dünyası arasında gidip gelirken kendini çok garip bir görevin içerisinde bulacaktır. 6.0 IMDb puanına sahip olan bilim kurgu ve gerilim türündeki The Wave filmini sunmuş olduğumuz linklerden indirebilirsiniz.
 
Tür: Bilim Kurgu, Gerilim
 
Yönetmen: Gille Klabin
 
Yapım Yılı: 2019
 
Oyuncular: Justin Long, Tommy Flanagan, Donald Faison
 
FRAGMAN
 Kategori: 1080p Full HD Mkv Filmler

 

Malefiz 2 Kötülüğün Gücü Türkçe Dublaj İndir

Yazar: admin, 12-02-2020, 09:52, Görüntülenme: 9

1

FİLM HAKKINDA
 
Tüm yaşananların ardından Malefiz ve Aurora ilişkilerini sorunsuzca sürdürmeyi başarmış ikili arasında güçlü bir sevgi bağı oluşmuştur. Ancak ikiliye nazaran periler ve insanların arasındaki nefrete dayalı ilişki hâlâ sürmektedir. Bu nefreti kırmak adına Aurora ve Prens Philip‘in yapacağı evlilik iki krallığın beraberliğini sağlayacak, bozulmaz bir ittifak oluşturacaktır. Ancak beklenmeyen karşılaşmaların gerçekleşmesi ise Aurora ve Malefiz’in karşı karşıya gelmesine neden olacak ve ikili ilişkilerinin devamlılığını belirleyecek seçimler yapmak zorunda kalacaktır.
 
Tür: Fantastik, Aksiyon
 
Yönetmen: Joachim Ronning
 
Yapım Yılı: 2019
 
Oyuncular: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer
 
FRAGMAN
Kategori: 1080p Full HD Mkv Filmler

 

En Soğuk Oyun Türkçe Dublaj İndir

Yazar: admin, 12-02-2020, 09:50, Görüntülenme: 9

0

FİLM HAKKINDA
 
The Coldest Game Türkçe Dublaj + Altyazılı İndir, Amerika ve Sovyet Rusya arasında gerçekleştirilecek olan bir satranç müsabakasında bir matematik dehası olan Josh Mansky, ABD’yi temsil etmek için seçilir. Varşova’da gerçekleşecek olan bu satranç müsabakasının pek de masum olmadığını öğrenen Josh, kendisinin büyük bir casusuluk dünyasına çekildiğini fark eder. 6.3 IMDb puanına sahip olan gerilim türündeki En Soğuk Oyun filmini sunmuş olduğumuz linklerden indirebilirsiniz.
 
Tür: Gerilim
 
Yönetmen: Lukasz Kosmicki
 
Yapım Yılı: 2019
 
Oyuncular: Bill Pullman, Lotte Verbeek, James Bloor
 
FRAGMAN
Kategori: 1080p Full HD Mkv Filmler

 

Horse Girl Türkçe Dublaj İndir

Yazar: admin, 11-02-2020, 10:06, Görüntülenme: 10

1

FİLM HAKKINDA
 
Horse Girl Türkçe Dublaj İndir, Her insan gibi sıradan bir yaşantıya sahip olan Sarah, doğaüstü suç dizilerine ve el sanatların büyük bir ilgisi olan genç bir kadındır. Bu sıralar görmüş olduğu garip rüyalardan oldukça rahatsız olan Sarah, görmüş olduğu rüyaların gerçek mi yoksa hayal mi olduğunu tam olarak kestirememektedir. Rüyaların kendi hayatını olumsuz olarak etkilemesinden korkan Sara, daha sonrasında görmüş olduğu rüyaların geçmiş ile bağlantılı olduğunuz öğrenince kendisini daha gizemli bir olayın içerisinde bulur.
 
Tür: Dram
 
Yönetmen: Jeff Baena
 
Yapım Yılı: 2020
 
Oyuncular: Alison Brie, Debby Ryan, Stella Chestnut
 
FRAGMAN

Kategori: 1080p Full HD Mkv Filmler

 

Seni Hala Görüyorum Türkçe Dublaj İndir

Yazar: admin, 11-02-2020, 10:05, Görüntülenme: 917

1

FİLM HAKKINDA
 
I Still See You Türkçe Dublaj + Altyazılı İndir, 10 yıl önce meydana gelen bir apokaliptik bir olay sonucu yeryüzü insanlar ve hayaletlerin özgürce dolaşabildiği bir gezegen haline gelir. Genç bir kız olan Roni kendisinin mezardan gelen bir mesaj ile tehdit edildiğini öğrendiği zaman arkadaşı Kirk ile bir araya gelir ve bu mesajın gizemini çözmeye çalışır. Ölüler ve hayatta olanlar arasında bulunan ince bir çizgiye ulaşmaya çalışan Roni gölgelerin dünyasına doğru bir yolculuk yapacak ve her şeyden hızlı olmaya çalışacaktır.
 
Tür: Fantastik, Gerilim
 
Yönetmen: Scott Speer
 
Yapım Yılı: 2018
 
Oyuncular: Bella Thorne, Richard Harmon, Dermot Mulroney
 
FRAGMAN
Kategori: 1080p Full HD Mkv Filmler

 

İstilacılar Türkçe Dublaj İndir

Yazar: admin, 8-02-2020, 10:14, Görüntülenme: 19

0

FİLM HAKKINDA
 
Snatchers Türkçe Dublaj İndir, Sara isimli genç bir kız yaz tatilini geçirmiş olduğu yerde erkek arkadaşı ile baş başa vakit geçirir ve kısa süre sonra da sevgilisi ile ayrılma kararı alır. Sevgilisinden ayrıldıktan sonra hamile olduğunun farkına varan Sara, normal bir hamilelik yaşamadığını fark eder ve karnında bir uzaylı bebeği taşıdığını öğrenir. En kısa sürede eski sevgilisi ile tekrar bir araya gelen Sara bu büyük problemi çözmek için mücadele edecektir.
 
Tür: Komedi, Korku
 
Yönetmen: Stephen Cedars, Benji Kleiman
 
Yapım Yılı: 2019
 
Oyuncular: Mary Nepi, Gabrielle Elyse, J.J. Nolan
 
FRAGMAN
Kategori: 1080p Full HD Mkv Filmler

 

Sahtekar Türkçe Dublaj İndir

Yazar: admin, 8-02-2020, 10:13, Görüntülenme: 12

0

FİLM HAKKINDA
 
The Good Liar Türkçe Dublaj İndir, Oldukça usta bir dolandırıcı olan Roy Courtnay, bir uygulama sayesinde oldukça zengin bir kadın olan Betty McLeish ile tanışır. İkili bir akşam yedeğinde buluştuklarında hayatının en büyük vurgununu yapacağını düşünen Roy, zamanla dolandırmak istediği Betty’e değer vermeye başlar ve bir ikilemde kalır. Daha sonralarda ortaya çıkan Betty’nin torunu Roy’ddan şüphelenmeye başlayınca ve Betty’in sırları gün yüzüne çıkmaya başlayınca Roy ve Betty büyük bir çıkmaza girecektir.
 
Tür: Suç, Dram
 
Yönetmen: Helen Mirren, Ian McKellen, Russell Tovey
 
Yapım Yılı: 2019
 
FRAGMAN
Kategori: 1080p Full HD Mkv Filmler

 

Terminatör 6 Kara Kader Türkçe Dublaj İndir

Yazar: admin, 7-02-2020, 09:50, Görüntülenme: 20

0

FİLM HAKKINDA
 
Yirmi yılın ardından melez cyborg Dani Ramos ve onun arkadaşlarını feshetmek isteyen sıvı terminatör Skynet önderliğinde gönderilmiştir. Gelecekten gelen genç kızın korunacağı bu zorlu macerada orijinal Terminatör’de yerini alacaktır.
 
Tür: Fantastik - Bilim Kurgu
 
Yönetmen: Tim Miller
 
Yapım Yılı: 2019
 
Oyuncular: Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger, Mackenzie Davis
 
FRAGMAN
Kategori: 1080p Full HD Mkv Filmler

 

The Turning Türkçe Dublaj İndir

Yazar: admin, 7-02-2020, 09:49, Görüntülenme: 16

0

FİLM HAKKINDA
 
The Turning Türkçe Dublaj İndir, Daha küçük yaşta iken anne ve babasını kaybeden Miles ve Flora isimli iki kardeş yaşamlarını sürdürdükleri konakta bir başlarına kalırlar. Yeğenleri tarafından sorumlulukları üstelenen bu iki kardeşe bakması için Kate isimli bir bakıcı tutulur. Bulmuş olduğu bu işi hemen değerlendirmek isteyen Kate, hızlıca konağa gider ve çocuklarla arasını iyi tutmaya çalışır. Fakat konaktaki çocukların normal olmadığını anlayan Kate, konağın karanlık sırlarını ortaya çıkaracaktır.
 
Tür: Dram, Korku
 
Yönetmen: Floria Sigismondi
 
Yapım Yılı: 2020
 
Oyuncular: Mackenzie Davis, Finn Wolfhard, Brooklynn Prince
 
FRAGMAN
Kategori: 1080p Full HD Mkv Filmler

 

Yeti Efsanesi - Abominable Türkçe Dublaj İndir

Yazar: admin, 5-02-2020, 09:41, Görüntülenme: 19

0

FİLM HAKKINDA
 
Yi adındaki küçük kızın en büyük hayali dünyayı gezmektir. Günün birinde evlerinin çatısına çıktığında bir Yeti ile karşı karşıya kalan Yi onunla konuşmaya çalışır. Yeti’nin Everest‘de yaşadığını anlayan Yi ona yaşadığı yerine adını verecek, arkadaşı Peng ve Jin ile birlikte evine ailesinin yanına gitmesine yardım edecektir. Tüm hazırlıkları yapıp yola çıktıkları sırada Dr. Zara ve zengin Burnish‘in Yeti’nin peşinde olduğunu fark eden arkadaşlar zaman kaybetmeden Yeti’yi evine götürmeye çalışır.
 
Tür: Fantastik, Macera
 
Yönetmen: Jill Culton
 
Yapım Yılı: 2019
 
Oyuncular: Tenzing Norgay Trainor, Chloe Bennet, Albert Tsai
 
FRAGMAN
Kategori: 1080p Full HD Mkv Filmler

 
Önceki Sonraki