» 3D Mkv Animasyonlar

 
 
 

Önemli Duyuru - ZorZamanlardan geçtik

Yazar: benerci, 22-04-2018, 02:08, Görüntülenme: 1 299

4

Merhaba dostlar. uzun yıllardır sitemizde sizlerle berber güzel dönemler yaşadık.
Film paylaşım alanında benimle beraber başlayıp hala bu işi yapan kişi sayısı bir elin beş parmağını geçmez. Söz verdiğimiz gibi hiç bir şekilde ne siteyi ne sizleri bırakmadık. Bazen içinden çıkılmıyacak ciddi anlamda ekonomik sorunlar yaşadık bazen kendi sıkıntılarımız oldu fakat her koşulda paylaşımı kesmedik.. Gelinen son aşamada yaklaşık olarak 40 Gündür doğru düzgün paylaşım yapamadık ben bunu size karşı olan sorumluğumdan ötürü açıklama gereği gördüm.. Ne olduda paylaşımlarımız kesildi..

Eskiler Bilir Site yönetiminde 4 kişilik bir ekiptik Pisqoloq Theizmir ben beerci ve birde çok aktif olmasada BatuBaşkaN adlı arkadaş Theizmir ve ben benerci genelde konu açma kısmıyla ilgilenirken pisqoloq adlı arkadaşımız ise site tasarım dizayn webmaster işleriyle ilgileniyordu.. Ben 2014 yılında babamı kaybedince memlekette kalmak zorunda kaldım 2 yıl kadar bulunduğum yer köy olduğundan internet bulunmuyordu ilk sene geri döndüğümde ana domainimiz olan mkvindir.com domaini tekrar uzatılmadığından düşmüş mkvindir1.com olarak yola devam ettik. Bu süreçte pisqoloq arkadaşımız Kıbrıs da bir universite kazandı hem okul hem siteler benimde burda olmayışım nedeniyle sitelerimizin tamamıyla ilgilenmesini engelledi. 2017 yılı başında geri geldiğimde mkvindir sitemizin hiti neredeyse 200 lere kadar düşmüştü kendimi toparlayıp bir türlü siteyle ilgilenemedim. Theizmir arkadaşımız bu süreçte tüm yükü omuzlarına aldı bırakmadı son 2 aya kadar sorunsuz devam etti ve edicekte...  Bundan sonrası Çok önemli bir süreç başladı ekonomik sorunlar. bakarsan bağ olur bakmazssan dağ olur gerçektende böyle oldu tema 5 yıl öncesine ait bir temaydı üstüne 4 ana sürüm 20 den fazla sürüm patchi çıktı biz ise mkvindir de dahil tüm sitelerimizi neredeyse kaderine bırakmıştık.. Eski hit olmadığından satışlar azaldı  satış gelmeyince bu siteleri barındırdığımız yerin ödemesini bile yapmakta sorlanmaya başladık.. Tam bu sırada mart ayı başlarında Pisqoloq arkadasımız bu soruna bir çözüm bulduğunu söyledi ücret ödemiyeceğimiz bir sunucuya geçirme kararı.. Bu piyasada bir tabir vardır ucuz etin yağnisi yenmez. Gerçektende böyle oldu bedava bir cpanel ile 10 gün dayanabildi siteler belli başlı hatalar baş göstermeye başladı ve en niyayetinde tüm siteler aynı sorunla yüz yüze geldi 28 mart tarihinde 7-8 sitemizden sadece gariptirki mkvindir36.com sağlam durmayı başardı.. Fakat 7-8 siteden sadece 1 tanesine konu açmak bizim için sıkıntılı bir durum olduğundan paylaşımları durdurduk.. Tek çaremiz vardı yeni bir sunucuya geçmek sitelerin veri tabanını onarmak siteleri sorunsuz şekilde aktarmak.. Bu süreçte pisqoloq arkadaşımız bizi çok etkiledi bugün yarın derken günler haftaları kovaladı ve büyük bir tartışma sonucunda 8 yıllık dostluğumuzu bitirmek zorunda kaldık.. 130 tl sadece sunucu masrafı olucakkenb siteleri sorunsuz şekilde aktarabilcek biri bununda en az ücreti 100 tl dir tabi bu tek site için bilemedin 2 site için geçerli ücret tir 7-8 site için en iyi ihtimal insaflı birine denk gelirseniz 200-250 tl arasında bir ücret alır.. Bizde böyle bir arkadaş bulup 130+200 tl masrafa girerek siteleri tekrar aktif hale getirdik...

FAKAT BURDAN SONRASI ÖNEMLİDİR
Yukardada bahsettim temamız 5 yıl önceki sürüme ait bir

 temaydı ve ivediklikle güncellenmesi gerekiyordu bu 

nedenle temamızı bugün tamamen güncelledik güncelleme


 sırasında bir takım kayıplarıda gözden çıkarttık bunun en 

başında üyelikler oldu tüm üyelikler silinmiştir sitemize 

tekrardan üye olmanızı ve o değerli yorumlarınızı 


bekliyoruz. Bu bizler ve sitemizin geleceği için önemli 


yaptığınız yorumlar sitemizi googlede üst sıralara 


çıkartacaktır.

Kategori: 3D Mkv Full Hd Filmler / 3D Mkv Animasyonlar / 1080p Full HD Mkv Animasyon Filmler

 

Çılgın Hırsız 3 - Despicable Me 3 - 2017 - 3D H-SBS -1080p DuaL ( TR-EN)

Yazar: theizmir, 31-01-2018, 18:45, Görüntülenme: 0

0


http://www.imdb.com/title/tt3469046/

İnsanlığı tehdit eden son kötüyü ele geçirmekte başarısız olup kovulduktan sonra Anti-Kötüler Birliği’nden kovulan Gru, kendisini büyük bir kimlik krizinin ortasında bulur. Ancak, gizemli bir yabancı ortaya çıkar ve Gru’ya uzun zaman önce kaybettiği ikiz erkek kardeşinin haberini verir. Kardeşi, ikizinin çılgın adımlarını umutsuzca takip etmek isterken eski bir süper kötü de kötü olmanın ne kadar iyi bir his olduğunu yeniden keşfedecektir.

Kategori: 3D Mkv Animasyonlar

 

Arabalar 3 - Cars 3 - 2017 - 3D Half-SBS - BluRay 1080p - DuaL ( TR-EN)

Yazar: theizmir, 10-11-2017, 17:02, Görüntülenme: 0

0


http://www.imdb.com/title/tt3606752/

Yeni nesil hızlı yarış arabaları tarafından gafil avlanan efsanevi Şimşek McQueen, sevdiği sporda aniden bir kenara itilmiştir. Oyuna geri dönmek için hevesli genç yarış teknisyeni Cruz Ramirez'in yardımına, kazanmak için bir plana, merhum Hudson Hornet'in verdiği ilhama ve birkaç beklenmedik numaraya ihtiyacı vardır, işinin henüz bitmediğini kanıtlamak, Piston Kupası'nın en büyük yarışında bu şampiyonun yüreğini sınayacaktır.

Kategori: 3D Mkv Animasyonlar

 

Çılgın Hırsız 3 - Despicable Me 3 - 2017 - 1080p 3D Half-SBS DUAL TR/ENG

Yazar: theizmir, 28-10-2017, 19:45, Görüntülenme: 0

0


Gru'yu tanıyorsunuz! Despicable Me filmlerinin baş kahramanı olan bu kel ve yetenekli kötü adamı en son bıraktığımızda iyilerin tarafındaydı. Büyük bir hata yapıp Balthazar'ı elinden kaçıran Gru için sıkıntılı günler başlayacak. İşinden kovulan ve aile hayatı da sallantıda olanan Gru'nun yardımına varlığından bile habersiz olduğu kardeşi Dru koşacak tabii tek bir şartla; suç dolu hayatına geri dönerse! Bakalım iki kardeş nasıl bir maceraya atılacaklar ve başlarına neler gelecek?
http://www.imdb.com/title/tt3469046/

Kategori: 3D Mkv Animasyonlar

 

Şirinler: Kayıp Köy - Smurfs: The Lost Village - 2017 - 3D H-SBS -1080p DuaL ( TR-EN)

Yazar: theizmir, 11-08-2017, 19:07, Görüntülenme: 0

0


http://www.imdb.com/title/tt2398241/

Tamamıyla animasyon olan bu Şirinler filminde; Gizemli bir harita, Şirine’yi ve onun en yakın arkadaşları Gözlüklü Şirin, Sakar Şirin ve Güçlü Şirin’i sihirli varlıklarla dolu yasak ormanda, gizemli kayıp köyü, kötü Büyücü Gargamel’den önce bulmak için heyecanlı ve esrarengiz bir yarışın içine sokar. Tümüyle aksiyon ve macera dolu ŞİRİNLER: KAYIP KÖY filminde, Şirinler, Şirin dünyasının gelmiş geçmiş en büyük sırrını keşfetmek için maceraya atılıyorlar.

Kategori: 3D Mkv Animasyonlar

 

Otel Transilvanya 2 3D – 2015 ( BluRay Half-SBS 1080p ) DuaL TR-ENG

Yazar: theizmir, 23-04-2017, 12:00, Görüntülenme: 0

0

Animasyon Filmler

Tür: Animasyon, Komedi, Aile

Otel Transilvanya 2 – Hotel Transylvania 2 6 KANAL TÜRKÇE SES
Serinin devam filminde Hotel Transylvania için nihayet her şey yolunda gitmeye başlamıştır. Dracula, yalnızca canavarlar kabul eden kuralını gevşetmiş ve otelin kapılarını insanlara da açmıştır. Ancak kapalı kapıların ardında Dracula yarı insan, yarı-vampir torunu Dennis’in vampir gibi davranmadığından endişe duymaktadır.

Kızı Marvis ve damadı Johnny’nin yokluğunu da fırsat bilen Dracula; Frank, Murray, Wayne ve Griffin’i yanına alarak Dennis’e nasıl canavar olacağını öğretmeye karar verir. Ancak Drac’ın babası Vlad’in artık insanları da ağırlayan oteli ziyaret etmeye karar vermesi büyük torunun safkan vampir olmadığını öğrenmesiyle işler iyice karışır.

http://www.imdb.com/title/tt2510894/

Kategori: 3D Mkv Animasyonlar

 

Kayıp Balık Nemo – Finding Nemo – 2003 – 3D H-SBS – 1080p TR/ENG

Yazar: theizmir, 23-04-2017, 11:35, Görüntülenme: 0

0

Dünyaya gelir gelmez annesini kaybeden Nemo babası tarafından büyütülmektedir. Artık İlkokul çağına geldiğinde babasının ilgisinden sıkılmaya başlar. Bir süzgeci küçük olduğu için babası Okyanusta yüzmeyi Nemo’ ya yasaklamıştır.Bir gün Nemo, Okyanusta yüzebileceğini ve o sırada yüzeyde duran cisme dokunabileceğini iddaa eder ve kendini bir anda bir insanın ellerinde bulur. Oğlunun insanlar tarafından yakalanıp götürüldüğünü gören babası, çok kararlıdır ne olursa olsun Nemo’ yu bulacak ve eve geri gecektir. Fakat Okyanus sandığından çok daha tehlikelidir.
http://www.imdb.com/title/tt0266543

Not : Kayıp Balık Dori – Finding Dory 2016 720p hd olarak izleyebilirsiniz

http://turbobit.net/download/folder/1949977

Kategori: 3D Mkv Animasyonlar

 

Croodlar 3D – 2013 – 3D Half SBS – Bluray – 1080p TR/ENG

Yazar: theizmir, 23-04-2017, 11:28, Görüntülenme: 0

0

http://www.imdb.com/title/tt0481499/
3D Animasyok olarak oldukça Kaliteli olan Crrodlar 2013 yıının en iyi çıkş yapan animasyonlarından biri’dir biz http://www.hdfilmindir35.com/ Ailesi olarak tavsiye film olarak sunuyoruz.
Aksiyon yıldızı Dwayne Johnson hızlı akan bu filmde oğlu bir yanlışlık sonucu suçlanan ve hapishanede 10 seneye mahkum olan bir babayı canlandırıyor. Oğlunun adını aklamak için, gizli göreve başlıyor ve oğlunun ceza süresini kısaltmak için kendi yaşamı da dahil her şeyini riske atıyor.
6 Kanal Türkçe SeS

Kategori: 3D Mkv Animasyonlar

 
 

Moana - 2016 - 3D-H-SBS - BluRay - 1080p TR/ENG

Yazar: theizmir, 7-04-2017, 14:55, Görüntülenme: 0

0

3 boyutlu film  indir
Kadim Polinezya'da geçen hikâyede Maui adındaki yarı tanrı, Ana Ada Te Fiti'nin kalbini çalarak bir lanete sebep olur. Bu lanet yüzünden ada halkı hiç balık yakalayamaz olur ve ekip biçtikleri ürünlere hastalık gelir, çürür. Adanın eski hâline geri dönmesinin tek yolu, Maui'yi bulup Te Fiti'nin kalbini yerine koymasını sağlamaktır. Sıkıntı çeken adası ve halkını kurtarmak isteyen şefin gözüpek kızı Moana, Maui'yi bulup işleri yoluna koymak için okyanusun çağrısına cevap vererek destansı bir yolculuğa çıkar.
http://www.imdb.com/title/tt3521164/


Kategori: 3D Mkv Animasyonlar

 
Önceki Sonraki