» 1080p Full HD Mkv Filmler

 
 
 

Yarının Adamı Türkçe Dublaj İndir

Yazar: admin, 11-03-2020, 10:22, Görüntülenme: 1 451

7

FİLM HAKKINDA
 
The Tomorrow Man Türkçe Dublaj İndir, Amerika’da küçük bir kasabada yaşamını sürdürmekte olan Ed Hemsler, sürekli kafasında kurmakta olduğu bir felakete karşı kendi evinde bir kıyamet günü odası oluşturmaktadır. Ronnie Meisner ise sürekli eşyalar almakta ve bu eşyaları hiç bir zaman kullanmamakta olan bir kadındır. İkili bir mağaza içerisinde birbirleri ile karşılaşınca kader bu iki takıntılı kişiyi bir araya getirerek yeni bir aşkın kapısını aralayacaktır. 5.6 IMDb puanına sahip olan romantik ve dram türündeki The Tomorrow Man yapımını sunmuş olduğumuz linklerden indirebilirsiniz.
 
Tür: Romantik, Dram
 
Yönetmen: Noble Jones
 
Yapım Yılı: 2019
 
Oyuncular: John Lithgow, Blythe Danner, Derek Cecil
 
FRAGMAN
Kategori: 1080p Full HD Mkv Filmler

 

Acele Baba Aranıyor Türkçe Dublaj İndir

Yazar: admin, 6-03-2020, 11:30, Görüntülenme: 580

1

FİLM HAKKINDA
 
Adopt A Daddy Türkçe Dublaj İndir, Oldukça iyimser bir öğretmen olan Damien, öğrencilerinden biri olan Bahzad isimli mülteci bir çocuğun ailesinin geçmişi sebebiyle sınır dışı edileceğini öğrenir. Bu duruma oldukça üzülen Damien, avukat olan kardeşi ile bir araya gelerek Bahzad’i nufüsüna almaya karar verir. Bahzad’in sınır dışı edilmesine engel olan Damien, Bahzad gibi daha birçok çocuğun olduğunu öğrenir ve çocukları kurtarmak için elinden geleni yapmaya başlar.
 
Tür: Komedi
 
Yönetmen: Xavier de Choudens
 
Yapım Yılı: 2019
 
Oyuncular: Franck Gastambide, Melisa Sözen, Gringe
 
FRAGMAN
Kategori: 1080p Full HD Mkv Filmler

 

Anna Türkçe Dublaj İndir

Yazar: admin, 5-03-2020, 10:01, Görüntülenme: 599

0

 
FİLM HAKKINDA
 
Anna Poliatova adlı kadın oldukça yetenekli bir suikastçidir. Hakkında hiçbir şey bilinmeyen güzelliğiyle insanları kendine hayran bırakan Anna‘nın aslında oldukça tehlikeli biri olduğunu yalnızca oyun sonuna kadar ona eşlik edebilen kişiler öğrenecektir.
 
Tür: Aksiyon - Gerilim
 
Yönetmen: Luc Besson
 
Yapım Yılı: 2019
 
Oyuncular: Sasja Luss, Cillian Murphy, Luke Evans
 

Kategori: 1080p Full HD Mkv Filmler

 

Elektrik Savaşları Türkçe Dublaj İndir

Yazar: admin, 5-03-2020, 10:00, Görüntülenme: 612

0

FİLM HAKKINDA
 
The Current War Türkçe Dublaj + Altyazılı İndir, Nikola Tesla ve Thomas Edison arasında geçen büyük savaşı konu alan Elektrik Savaşları filminde 1880 yılında elektriğin doğru akım şeklinde dağıtımını savunan Thomas Edison ve alternatif akımı savunan George Westinghouse ve Nikola Tesla arasındaki bu mücadelede büyük entrikalar dönecek ve elektrik savaşını kazanan kişi tarihin akışını değiştirecektir. 6.5 IMDb puanına sahip olan biyografi ve dram türündeki The Current War filmini sunmuş olduğumuz linklerden indirebilirsiniz.
 
Tür: Biyografi, Dram
 
Yönetmen: Alfonso Gomez-Rejon
 
Yapım Yılı: 2017
 
Oyuncular: Benedict Cumberbatch, Oliver Powell, Katherine Waterston
 
FRAGMAN
Kategori: 1080p Full HD Mkv Filmler

 

Spenser Kanunları Türkçe Dublaj İndir

Yazar: admin, 4-03-2020, 10:23, Görüntülenme: 600

1
FİLM HAKKINDA
 
Spenser Confidential Türkçe Dublaj İndir, Hapiste yatmış eski bir polis olan Spenser, iki polis memurunun Bostan’da öldürülmesi sonucu olayı derinlemesine bir incelemeye alır. Polislerin öldürülmesinin ardında yatan büyük komployu açığa çıkartmak için güçlü bir dövüşçü olan Hawk ile işbirliği yapma kararı alan Spenser kendisini çeşitli belaların içerisine sokacaktır. 6.4 IMDb puanına sahip olan suç ve dram türündeki Spenser Kanunları filmini sunmuş olduğumuz linklerden 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
 
Tür: Suç, Dram
 
Yönetmen: Peter Berg
 
Yapım Yılı: 2020
 
Oyuncular: Mark Wahlberg, Winston Duke, Alan Arkin
 
FRAGMAN
Kategori: 1080p Full HD Mkv Filmler

 

Grip - Flu Türkçe Dublaj İndir

Yazar: admin, 4-03-2020, 09:58, Görüntülenme: 715

0

FİLM HAKKINDA
 
Gamgi Türkçe Dublaj İndir, Güney Kore yapımı bir film olan Gamgi filminde ortaya çıkan bir virüs sonucu tüm dünya büyük bir tehlike altındadır. Solunum yolu ile insanlara bulaşmakta olan bu hastalık insan vücuduna yayıldıktan 36 saat sonra insanı öldürmektedir. Tüm insanlığın yok olmaması için virüse bir son vermeye çalışan bir doktor ve bir itfaiyeci tüm güçleri ile virüse karşı savaşacaktır. 6.7 IMDb puanına sahip olan aksiyon ve dram türündeki Gamgi filmini sunmuş olduğumuz linklerden indirebilirsiniz.
 
Tür: Aksiyon, Dram
 
Yönetmen: Sung-su Kim
 
Yapım Yılı: 2013
 
Oyuncular: Hyuk Jang, Soo Ae, Roxanne Aparicio
 
FRAGMAN
Kategori: 1080p Full HD Mkv Filmler

 

Hayatın Kıyısında Türkçe Dublaj İndir

Yazar: admin, 4-03-2020, 09:57, Görüntülenme: 1 954

17

 
FİLM HAKKINDA
 
All The Bright Places Türkçe Dublaj + Altyazılı İndir, Akıl hastalıkları ile mücadele eden iki genç kendilerini rahatlamak üzere çıkmış oldukları bir yolculukta etraflarında bulunan mücizeleri keşfedecek ve ikili arasında yeni bir bağ kuracaktır. Aynı isimli romandan uyarlanmış olan 6.4 IMDb puanına sahip romantik, dram türündeki All The Bright Places filmini sunmuş olduğumuz linklerden indirip 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
 
Tür: Dram, Romantik
 
Yönetmen: Brett Haley
 
Yapım Yılı: 2020
 
Oyuncular: Alexandra Shipp, Kelli O'Hara, Lamar Johnson
 
FRAGMAN
Kategori: 1080p Full HD Mkv Filmler

 

Primal Türkçe Dublaj İndir

Yazar: admin, 29-02-2020, 10:06, Görüntülenme: 586

0

FİLM HAKKINDA
 
Primal Türkçe Dublaj İndir, İşinde oldukça usta olan Frank, oldukça tehlikeli ve egzotik hayvanlar bulan bir koleksiyoncudur. Bir hayvanat bahçesine oldukça yüksek bir miktarda satacağı beyaz jaguarı yakalamak için zorlu bir serüvene atılan Frank, jaguarı yakalar ve birçok tehlikeli hayvanın bulunduğu gemi ile birlikte ABD‘ye doğru yelken alır. Aynı zamanda ABD’ye iade edilen bir suikastçının da yer aldığı bu gemide suikastçı firar edip tüm hayvanları serbest bırakınca işler oldukça kötü bir hal almaya başlar.
 
Tür: Aksiyon
 
Yönetmen: Nick Powell
 
Yapım Yılı: 2019
 
Oyuncular: Nicolas Cage, Famke Janssen, Kevin Durand
 
FRAGMAN
 Kategori: 1080p Full HD Mkv Filmler

 

Kaçış Oyunu Türkçe Dublaj İndir

Yazar: admin, 25-02-2020, 10:42, Görüntülenme: 887

5

FİLM HAKKINDA
 
Play or Die Türkçe Dublaj İndir, Kendilerini çeşitli oyunlara adamış olan Lucas ve Chloe, artık basit oyunlardan sıkılmış ve daha çok gerçekçiliğe sahip olan Paranoya oyununa katılmaya karar vermişlerdir. Bu oyunun ise sadece iki kuralı bulunmaktadır. Bu kurallar ise gördüğünüz her şey gerçek değil ve oyun içerisinde bir kişinin öleceğidir. Karşılarına çıkan tüm bulmacaları başarılı bir şekilde tamamlayan Lucas ve Chloe, son bölüme geldiklerinde kendilerini bir akıl hastanesi içerisinde hayatta kalan dört oyuncu ile birlikte bulurlar. Fakat zaman ilerledikçe aralarından sadece bir kişinin hayatta kalacağını anlayan oyuncular büyük bir paniğe kapılacaktır.
 
Tür: Korku, Gizem
 
Yönetmen: Jacques Kluger
 
Yapım Yılı: 2019
 
Oyuncular: Charley Palmer Rothwell, Roxane Mesquida, Marie Zabukovec
 
FRAGMAN
Kategori: 1080p Full HD Mkv Filmler

 

The Parting Glass - Cam Kırıkları Türkçe Dublaj İndir

Yazar: admin, 22-02-2020, 10:42, Görüntülenme: 733

0

FİLM HAKKINDA
 
The Parting Glass İndir (Cam Kırıkları) Türkçe Dublaj 1080p Dual
 
Kız kardeşlerinin ölümü ile hüzne boğulan aile onu törenle huzura yollamıştır. Artık aralarında olmayan kardeşlerinin son isteğinden haberdar olan ve bu isteği yerine getirmek isteyen aile üyeleri farklı yerlerde olan eşyaları bularak bir araya getirecek, anıların tekrar gün yüzüne çıkmasında rol oynayacaklardır.
 
Tür: Dram
 
Yönetmen: Stephen Moyer
 
Yapım Yılı: 2018
 
Oyuncular: Denis O'Hare, Anna Paquin, Cynthia Nixon
 
FRAGMAN
Kategori: 1080p Full HD Mkv Filmler

 
Önceki Sonraki