» » Vip Üyelik Hizmetleri – Kasım Ayında Başlıyacaktır Sende Katıl

 
 
 

Vip Üyelik Hizmetleri – Kasım Ayında Başlıyacaktır Sende Katıl

Tarih: theizmir, 16-10-2014, 16:33, Görüntülenme: 0

5

154 Vip Üyelik Hizmetleri Kasım Ayında Başlıyacaktır Sende Katıl

Aylık ÇoK Cuzi bir ücrete vip üyelik hizmetlerimiz başlıyor… Detaylar Sorular cevaplar konu içersinde

Öncelikle sizlere neden bu hizmete geçme kararı aldığımızı anlatmak istiyorum…

Letitbit – Turbobit Gibi Filehostlar Aşırı derecede Dosya silmeye başladılar. Önceleri sadece dosyaları silip bırakıyorlardı tekrar yenileme şansımız oluyordu Fakat özellıkle Eylül ayından bugüne Dosyaları silmekle kalmayıp Black list (Kara Liste) dediğimiz bir listeye alıp o dosyanın paylasımını engelleme yoluna girdiler.. Bu Black List dediğimiz olay genelde herkezin aradığı beklediği filmlerde oluyor yani izlenebilir ne kadar film varsa Letitbit-Turbobit gibi Filehostlardakara listede olduğu için aradığınız beklediğiniz filmlerin % 80 i karaliste olduğu için Linkler kırık oluyor indirebilmeleri imkansız oluyor..

İkinci Olay ise DMCA -ACTA-PİPA-SOPA

yasasından dolayı uyarı alan filmler sitelerde yayınlanmıyor yayınlayan site bir süre sonra googleden banlanıp erisilemez oluyor bunu bilmeyen bir çok site sahibi yayınlıyor fakat yukarda bahsettiğimiz yasa gereği cezalandırılıp bir daha Googlede yükselmesi engelleniyor Bu tür cezalarda Site sahiplerini derinden etkileyip paylaımı kesip ortadan kayboluyorlar.. Bilgiis olan site sahipleri Uyarı alan bu Filmleri sitede yayınlamıyor Çünkü oluşabilcek cezanın farkındalar..

Bütün bunlarla artık mücadele edebilcek site sahibi kalmadı gibi bizleri tanıyorsunuz benerci – Theizmir – Eirador Gibi paylaşımcı arkadaşlarımızın linklerine Farklı sitelerde defalarca karşılaşıyorsunuz 4 yıldır kesintisiz sektörün içindeyiz bazı arkadaşlarımız 2009 yılından beri sektörün içinde Bilmediğimiz Film yok gibi Arşivimiz ise 30 TB`ın Çok Çok üstünde ve her gün eklenen yeni filmlerle Artmaktadır… Bizleri tanıyanlar yıllardır bu işi ara vermeden yaptığımızı bilmektedir Bilmeyenler ise zaman içersinde bunu görecektir.

Bütün bunlar Bizi kendi sunucumuzu almaya Sürüklemiştir

Yukarda Bahsettimiz tüm bu olaylar neticesinde ViP hizmeti veremeye karar verdik sunucumuzu ayarlayıp Arsivimizi sizlere sunucağız..

Geç kalmadan bu hizmette yerinizi almalısınız…

SİZLERE + SI NE OLUCAK

Letitbit-Turbobit gibi üyeliklere verdiğiniz ücretin Çok altında bir ücretle 1 aylık üyelik alıp Kota derdi olamadan beklemeden indirme yapabilceksiniz.

Kırık Link – silinmiş Link Gibi Derdiniz olmuycak Tüm filmler sunucumuzda Oldugu için rahatlıkla indirebilcesiniz

İnternet Koptu indirme yarıda Kaldı – Elektirik Gitti İndirme yarıda Kaldı Böyle Bir sıkıntınız Olmuyacak Kaldıgınız yerden devam edebilceksiniz..

İndirdiğiniz Filmler Hakkında geniş bilgi Alıcaksınız

Teknik sorunlarınızda Bizden destek Alıcaksınız

Arayıp Bulamadığınız Bir film varsa sizin için bulmaya Çalısacağız

Kota sıkıntınız Olmıyacak.. Sınırsız indireceksiniz..

Arşiv yapma Planınız varsa Bu hizmeti kaçırmayın Ayda 15 Tl olucak bu hizmetimizden Memnun Kalıcaksınız…

Letitbitin turbobitin silinmiş linklerinden kurtulacak sınırsız indirme yapabilceksiniz..

Bizleri tanıyorsunuz yıllardır paylaşımlarımızı biliyor takip ediyor sitelerimizi tanıyorsunuz..  Herkez bütün bu üstte sıraladığımız sıkıntılardan kaçarken biz yıllardır mücadele ediyoruz Sitelerimizi tanıyor paylaşımlarımızı biliyorsunuz hdfilmindir.com 3dfilmindir.eu mkvindir.com gibi sitelerde yıllardır varız Gün gün takip ettiğiniz sitede kişisel sıkıntılarımız dısında 2 günü aşmıycak aralıklarımız dısında 4 yıldır her çıkan filmi tüm kaliteleriyle sunuyoruz sunmaya artık kendi sunucularımızda aylık 2 paket Winston fiyatından Daha az bir ücrete sizlere getiriyoruz Ekibimizle birlikte kısa sürede büyük bir arşivle hizmete başlıyoruz geç kalmayın destek verin verdiğiniz destegin karşılığını fazlasıyla alın…Share |


idmlogo1


Banner AlanıKategori: Doküman Ve Bilgilendirme

Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.

Yorum ekle

İsim:*
E-Mail:*
Yorum:
Güvenlik Kodu: *
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız